К основному контенту

Картина дубу Володимира


У районі селища Підгора росте вже напевно відомий віковий дуб Володимира, який спільними зусиллями було збережено у 2021р.  завдяки учасники товариства "МТ" та місцевим мешканцям. 

Дуб Володимира 2023р.
Художник Анастасія Цибульська

Картина, де зображено той самий дуб, стала подарунком для чоловіка, який не став спилювати дерево, а залишив для наступних поколінь Марганецької ТГ.

За цей відносно короткий період проведено чимало екскурсій до велетенського дубу. А діти Еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді зацікавились вивченням дубу Володимира, провели дослідницьку роботу та прийняли участь у різноманітних конкурсах Всеукраїнських конкурсах, розповідаючи про наш дуб.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Застиглий час на давніх скам'янілостях

Мільйони років тому на місці розташування гірничого міста Марганець знаходилось море, про що свідчать численні знахідки шахтарів. Під час добутку марганцевої руди були знайдені кістки різних морських тварин, навіть китів та безліч морських ракушок, які вже не водяться в сучасних морях. Відкладення морського дна на основі гранітних пластів і спровокували утворення марганцевої руди. Скам'янілості Під час краєзнавчої експедиції, яка відбулась 05.11.2016р , учасники "МТ" на околиці с. Підгори біля одного з численних відвалів виявили вапняк на якому можна побачити давні скам'янілості.  Вапняк утворюється на дні моря внаслідок нагромадження органічних решток (переважно черепашок). Цей артефакт цікавий з точку зору палеонтології.  Можливо вам також траплялись схожі скам'янілості?

Стрільби з луку

Учасники громадського руху "МТ" разом із квартальним селища Підгора - Віталієм Діджавадзе  15.03.2023р. організували невеличкий благодійний захід, який відбувся неподалік Підгорянської груші , де місцеві мешканці могли спробувати себе в ролі воїна скіфа або амазонки. Анатолій з сином Тренуємось Відпочинок біля кострища

Вітаємо на блозі ПІДГОРА "Korbut Travel"

Селище Підгора - колишній промисловий край, де наприкінці XIX ст. були розташовані одні з перших рудників з видобутку марганцевої руди. На теперішній час с. Підгора входить до Марганецької ТГ. Невеличкий яр поблизу одного з дворів с. Підгора Основна мета нашого блогу - розвиток внутрішнього туризму, вивчення історії, збереження архітектурної та природної спадщини, пошуки архівних даних, карт, публікацій, світлин, тощо. Старовинні фотографії ви можете переглянути на нашому блозі у розділі " РЕТРО АЛЬБОМ ". Учасники товариства "Марганець Туристичний" зберегли дуб Володимира та вікову грушу , там же встановили інформаційні таблички. Крім того, саме тут нашою командою було встановлено перші туристичні покажчики в місті, завдяки яким можна знайти балку Бурякову, стародавній курган та дуб з грушею.